warning: Creating default object from empty value in /home/masal/domains/1001masal.com/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

belediye

Semavi din kardeşliği mümkün mü?

Belediyelerin, Batı�daki kentleri, �Kardeş şehir� ilan etme modası gibi, son yıllarda, bazı sözde din temsilcileri de, �Semavi din kardeşliği� modasını başlattılar. Kardeşliği pekiştirmek için, noellerine, yortularına, cenazelerine katılarak üzüntülerini, sevinçlerini paylaşıyorlar. Akıllarınca, bu dinlere, İslamiyetin vermediği, �Kardeşliği� meşruiyetini sağlamak istiyorlar. Onlar da, �Hak, doğru dinlerdir, bir dinin diğer dine göre, üstünlüğü yoktur� düşüncesini hafızalara yerleştirmek istiyorlar. Yürürlükten kaldırılmış bir din nasıl, geçerli, nasıl meşru olur, bunun üzerinde durmuyorlar.

Orhanlı Belediye Başkanı Ekşi, İddiaları Yalanladı

HİBE EDİLEN OKUL ARAZİSİNİ SATTIĞI ÖNE SÜRÜLEN ORHANLI BELEDİYE BAŞKANI EKŞİ, İDDİALARI YALANLADI

Tuzla Orhanlı Belde Belediye Başkanı Cemil Ekşi, Hakkında, Beldedeki Hibe Edilen Okul Arazisini Sattığı ve Su Havzası Üzerindeki Arazileri de İmara Açtığı Yönündeki İddiaları Yalanladı. Ekşi, Deniz Baykal'ın Seçim Startını Tuzla'dan Vermesi ve Kendisinin de Aday Olduğunu Açıklamasından Sonra İddaların Ortaya Atıldığını Öne Sürerek, Siyasi Linç Kampanyası ile Karşı Karşıya Olduğunu Söyledi.

Antep'te, cenaze hizmetlerine yönelik yalan haber!!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, bazı yerel gazetelerde çıkan "cenaze üzerinden sömürü" ve cenaze üzerinden rant" haberlerini yalanladı.
Büyükşehir'den yapılan yazılı açıklamada, Mezarlıklar Müdürlüğü'ne bağlı cenaze taşıma araçlarının yürüttüğü işin özelleştirilmesi ile cenaze sahiplerinden fahiş fiyatlar alındığı ve böylece cenaze yakınlarının mağdur edildikleri yönünde ifadelerin yer aldığı haberlerin gerçeği yansıtmadığı bildirildi.

İçerik yayınları

Son yorumlar