warning: Creating default object from empty value in /home/masal/domains/1001masal.com/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

ergenekon

Olaylı duruşmada ilginç itiraflar

Yasin Hayal'in babası Bahattin Hayal, ''Yasin iyi bir çocuktu. Ne olduysa Erhan'ı tanıdıktan sonra oldu'' dedi.

Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin davada tanık olarak dinlenen Yasin Hayal'in babası Bahattin Hayal, ''Yasin iyi bir çocuktu. Ne olduysa Erhan'ı tanıdıktan sonra oldu'' dedi.

İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmada, avukat Fuat Turgut'un talebi üzerine tanık olarak dinlenen Yasin Hayal'in babası Bahattin Hayal, McDonald's'ın bombalanmasından 2 gün sonra 2 sivil polisin oğlunu aradığını anlattı.

Cem Uzan'a Ergenekon sorgusu

Ergenekon tutuklusu Ersöz'ü ziyareti sırasında ses kaydı alınan Uzan, Savcı Öz'e tanık sıfatıyla ifade verdi.
Ergenekon'un altıncı dalga operasyonunda yurtdışına kaçan ve altı ay sonra yakalanan emekli Tuğgeneral Levent Ersöz'ü ziyareti sırasında ses ve görüntü kaydı alınan Cem Uzan, bugün davaya bakan Cumhuriyet savcısı Zekeriya Öz'e tanık sıfatıyla ifade verdi.

Selçuk'un 'tüylerini diken diken eden' rapor

20.02.2009

''Yargıçların hangi siyasi görüşte oldukları, Tanrı'ya inanıp inanmadıkları, oruç tutup tutmadıkları yazıyordu"

Yargıtay Onursal Başkanı ve Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ceza ve Ceza Usul Hukuku Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sami Selçuk, ''Teftiş Kurulu, Adalet Bakanlığı'na bağlı olduğu, yargıç ve savcıları denetlediği sürece siz orayı bağımsız yapamazsınız'' dedi.

Sami Selçuk, Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından düzenlenen ''Hukukun Üstünlüğü Işığında Ceza Yargılaması'' konulu paneli yönetti.

Tuncay Özkan bir günde o hale nasıl geldi?

"İnsan zor zamanlarda belli" olur derdi rahmetli dedem. Hatta Şair İsmet Özel'in "Zor zamanda konuşmak" adlı bir kitabı da var.

Gördünüz mü Tuncay Özkan'ın son halini... O "küçük dağları ben yarattım" havası gitmiş, yerine bezmiş, çökmüş, omuzları düşmüş bir adam gelmiş.

Bir günde insan nasıl bu hale gelir?

"Polisin eline düşersen gelirsin" diyecek olursanız size Ergenekon'un 8. dalgasında gözaltına alınan Nurseli İdiz'in sözleri ile cevap verilebilir:

İçerik yayınları

Son yorumlar