warning: Creating default object from empty value in /home/masal/domains/1001masal.com/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

israil

İsrail`den ahlaksız itiraf

Fotoğraflar ortaya çıktı. Savaşın iğrenç yüzünü gösteriyor. İsrail de artık reddedemeyecek durumda olduğu için itiraf etti.

İtiraf Ettiler

İsrail ordusu Gazze`de katliam boyutuna ulaşan askeri operasyonunda beyaz fosfor bombası kullandığını şok bir açıklamayla itiraf etti: Kullandık. Ama düşman tarafından görünmemek için.....

SAVAŞ SUÇU

Livni muhalefeti seçti

İsrail Dışişleri Bakanı ve Kadima partisinin lideri Netanyahu önderliğindeki koalisyona sıcak bakmıyor

19.02.2009 18:34
İsrail Dışişleri Bakanı ve Kadima partisinin lideri Tzipi Livni, merkez sağın aşırı uçtaki partilerinden İsrail Evimiz'in lideri Avigdor Lieberman'ın Likud lideri Binyamin Netanyahu'yu Cumhurbaşkanına "başbakan adayı" olarak önermesinden sonra, koalisyon hükümetine katılmayacağını ve muhalefette kalacaklarını söyledi.

Israil'e Dogru Yolculuk

1 Kânunsâni 1912

Bugün goyimlerin yıl başı. Dün gece ne çılgınca eğlendi­ler. Sokaklar onların naralariyle çınladı. Sanki Senpetersburg'da hiç bir şeyler olmamış gibi!.. Bunu düşündükçe bu kâbustan ebediyen kurtulamıyacağımızdan dolayı sonsuz bir sevinç duyuyor, ümitlere kapılıyor, istikbale emniyetle bakı­yoruz. Onbeş gün sokağa çıkmadık. Babam diyor ki:

İçerik yayınları

Son yorumlar