warning: Creating default object from empty value in /home/masal/domains/1001masal.com/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

istanbul

Lord Davenport'ün sözleri

İstanbul�da toplanan, �Medeniyetler� toplantısına, Batılılar lütfen katıldılar. Hal ve hareketleri ile konuşmaları ile bunu hissettirdiler; İslam medeniyetine aşağılayıcı bir yaklaşımla tepeden baktılar. Din adına geçmişte yaptıkları vahşetleri yok farzettiler.

Asıl onlar utansın!..

İstanbul�da toplanan �Uluslararası Avrupa Birliği Şurası� genel olarak değerlendirildiğinde;�Bilhassa, insan hakları yönünden dinimizde bazı eksiklikler, yanlışlıklar var; bunları eleştirel bir bakışla ana kaynakları yeniden yorumlayarak günümüzün şartlarına uyduralım, böylece Batı�ya karşı mahcubiyetten kurtulalım� havası hakimdi toplantıda. Alınan kararda da bu vurgulandı. Şunu unutmayalım ki, elbisenin üzerine vurulan yama hiçbir zaman orijinalinin yerini tutmaz. Her şeyin, orijinali, aslı kıymetlidir.

Diyalog ve ulusal güvenliğimiz

Son yıllarda tatsız gelişmeler oluyor. Avrupalı parlamenterler açıkça Ayasofya�nın Kilise olmasını, İstanbul'un adının değiştirilmesini istiyorlar. Araştırmacı Yazar Aytunç Altındal yıllar evvel "Ayasofya'yı ortodoks ibadetine açacaklar" dediğinde gülmüş geçmiştik. Ama zaman onu haklı çıkaracak herhalde. Altındal bıkmadan aynı cümleleri tekrar tekrar söylüyor: Bazıları misyonerleri anlamamakta ısrar ediyor "Efendim bunda ne var" diyorlar, "üç beş Hiristiyan gelmiş, dinlerini tebliğ ediyor. Eh, biz de Almanya'da aynı şeyi yapıyoruz.

Merkez Bankası sahte parayı gerçeğinden ayıramadı

Merkez Bankası, İstanbul'da yakalanan kalpazan çetesinin gösterdiği yerlerde ele geçirilen madeni para basma makinalarını gerçekğinden ayırt edemedi.

İstanbul'da, sahte para şebekesine yönelik operasyonda 5 kişi yakalandı.Gaziosmanpaşa'daki atölyede bastıkları madeni paraları piyasaya sürme hazırlanan şebeke üyeleriyle birlikte yaklaşık 10 bin YTL'lik madeni para ele geçirildi. Yakalanan şahısların en dikkat çeken yanı ise, sahtecilikte uluslararası çalışmaları oldu. Ele geçen baskı kalıplarını inceleyen Merkez Bankası görevlileri, "Gerçeğinden farksız" görüşü bildirdi.

Fenerbahce takiminin 1919 yalani!

Malumunuz Atatürk ve fb arasında kurulmaya çalışılan bağ fb ile milli mücadele arasında da kurulmaya çalışılmış futbolumuzun başarısız ve şımarık çocuğu bu ülkenin belkide üzerinde anlaştığı tek noktayı da fanatikliğin içerisine sokmuştur.

Bunun üzerine HaberTürk'deki şeref tribünü programında Tuğrul Yenidoğan dünkü programında fb tarihini yeniden yazan yalancıları güzelce afişe etti umarım ilerde Atatürk ve Milli mücadeleyi kullanan her kim olursa olsun böyle afişe edilir.

İçerik yayınları

Son yorumlar