warning: Creating default object from empty value in /home/masal/domains/1001masal.com/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Para tuzağı

PARA TUZAĞI GEREKSİZ ÜRÜNLER!

İlk başlarda insanlara cazip gelen ancak daha sonra hiçbir işe yaramadığı ortaya çıkıp çöpe atılan gereksiz ürünler arasında ne ararsanız bulunuyor.

Geceleri sık sık uykudan uyananlar için geliytirilen elektrikli terlikler, tembel kadınlar için yapılan akla siyan köpek yıkama makinası, sosis pişirme çatalı, Su geçirmeyen külot, Anahtarlık olarak taşınan şişe açacağı,

Domuzdan 10 milyar $ kopardılar

Tüm dünyada paniğe sebep olan domuz gribinden tek karlı çıkan ilaç şirketleri oldu

600 milyon doz aşı üreten dünya ilaç şirketlerinin domuz gribinden 10 milyar dolar kazanması bekleniyor. 340 milyon doz aşı siparişi de yolda. Şirketler bu kadar çok kazanınca aşıya parası yetişmeyen ülkelere 50 milyon doz bağışladı.

Domuz gribi aşısında yıllık rant dudak uçuklatıyor

Domuz gribi aşısının pazarı iştah kabartıyor.

Gripten şu ana kadar 1,5 milyar dolarlık aşı sattıklarını belirten ilaç şirketi yetkilileri; bu sektörden elde edecekleri yıllık kazancın dudak uçuklatacak boyutunu böyle açıkladı.

Bu kadar para kazanıyorlarsa bu pazarın bitmemesi için neler yapılabilir dersiniz?

Selim Badur: ‘Domuz gribinden korkmayın’

Domuz gribi hayatımıza getirdiği değişikliklerle gündemimizde. Gribin tesbiti için çalışan iki laboratuardan biri İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde. Ekipten Prof. Dr. Selim Badur buluştuk, bize gribi anlattı. Gayet sakin ve ikna ediciydi, ben de ikna oldum; endişeye mahal yok, bol bol sıvı ve vitamin takviyesine devam...

Etrafta bir domuz gribi lafıdır dolaşıyor. Neler oluyor?

Para Tuzağı mı Yoksa Gerçek mi

Tüm dünyada yaygınlaşmaya başlayan İnternet bağımlılığı tedavi merkezleri ABD'ye de sıçradı. Peki bu merkezlere ne kadar güvenilebilir?

İnternet bağımlığını tedavi etmek amacıyla kurulan merkezler tüm dünyada yayılmaya başladı. Çin'de kurulan kamplardan sonra şimdi de ABD'de ülkenin ilk tedavi merkezi açıldı.

İçerik yayınları

Son yorumlar