warning: Creating default object from empty value in /home/masal/domains/1001masal.com/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

zaman

Bir adım ötesi caminin içi (Konserli mevlid kutlaması)

Zaman Gazetesi�nin pazar ilavesindeki, büyük bir övgü ve stayi?le verilen haber ve fotoğraf dikkatimi çekti. Bir türlü inanamadym. Foto?rafa tekrar tekrar dikkatlice baktym.Yedi sütun ve yarym sayfa üzeriden verilen haberin man?eti, �Kandil münasebeti ile ilk defa cami avlusunda tasavvuf konseri verildi� ?eklindeydi.

Begoviç ve Ekolü

Aliya İzzetbegoviç, �Akla göre, zamana göre din� ekolünün temsilcilerindendir. Bu ekolün temsilcileri, aklı ve vahyi aynı derecede mütalaa ederler. Hatta bazan, aklı vahyin önüne çıkartırlar. Bunlara göre, Kur'an belirli bir zamanda ve belirli bir mekanda indi. O zamanın ve mekanın şartlarını veri olarak kullandı. Zamanın ve şartların değişmesi durumunda dini devam ettirmek için yeni hükümler çıkartmak şarttır.

Vatan'ın haberi yine YALAN çıktı

Malatya'da iç çamaşırı satan esnafın vitrinde sergilenen ürünler nedeniyle imzasız mektuplarla tehdit edildiği iddiasının asılsız olduğu ortaya çıktı.

Bazı gazete ve internet sitelerinde yer alan "İç çamaşırları için iffetimizi zedeliyor bildirisi" başlıklı haberlerde işyeri ismi verilmemesine rağmen haberde dükkanlarının fotoğrafları kullanılan esnaf olaya tepki gösterdi.

İçerik yayınları

Son yorumlar